Czyszczenie toalety

lazienka6
Toalety Axel Doto to praktyczne i stylowe rozwiązanie do każdego domu, jednak czyszczenie muszli klozetowej może niejednokrotnie okazać się problematyczne, szczególnie jeśli Twoja okolica zaopatrywana jest w twardą wodę, która gromadzi kamień wzdłuż powierzchni wody oraz w dolnej części brzegu muszli, w miejscu skąd woda wypływa. Zacieki, które nie są czyszczone regularnie, mogą zamieniać się w totalnie sczerniałe miejsca. Na rynku znajdziemy całą gamę różnych środków czyszczących, które można z łatwością nabyć. Mimo tego, że niektóre z nich są bardzo skuteczne, to ich chemiczne pozostałości mogą być bardzo niebezpieczne dla ludzi, zwierząt oraz środowiska. W takim wypadku czy nie ma dla nich żadnej alternatywy?

Oczywiście, że jest, ponieważ w Twojej kuchni na wyciągniecie ręki jest wiele składników, które pomogą Ci stworzyć potrzebne środki czyszczące. Jednym z najprostszych, tanich i bardzo skutecznych środków jest zwykła soda oczyszczona, która skutecznie usuwa osad z muszli klozetowej. Zarówno plamy jak i osad z wody na brzegu oraz wewnątrz muszli klozetowej, może zostać usunięty za pomocą gęstej masy wykonanej właśnie z sody oczyszczonej i wody. W tym celu wystarczy, że zanurzysz wilgotną myjkę w przygotowanej masie, a następnie wetrzesz ją w miejsca zabrudzone. Jeżeli plamy nie dają za wygraną, nałóż na nie masę i pozostaw na około 15 minut, po czym spróbuj plamy zetrzeć.

Sklep internetowy https://strefalazienek.pl/1330-axel-doto oferuje różne toalety.

Zajęcie to może okazać się nieco czasochłonne, jednak jeśli chociaż raz poświęcisz te kilkadziesiąt minut, będziesz w stanie usunąć wszelkie plamy i zabrudzenia. Kolejnym świetnym pomysłem będzie użycie octu. Wystarczy na szklanki muszli klozetowej wylać szklankę octu,a następnie pozostawić tak do około godziny. Wszelkie plamy i rdza zostaną przez niego pokonane, a na dodatek ma działanie wybielające i dezynfekujące. Pomocna może się okazać druciana szczotka lub myjka. Wyczyść nią muszlę klozetową, szczególnie przy linii wody oraz na dnie toalety, a następnie spłucz wodę, sprawdź, czy pozostały jakieś plamy i zabrudzenia, a jeśli tak, użyj jeszcze większej ilości octu lub masy z sody oczyszczonej i wody.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *